Памер шрыфту: А А А
Колеравая схема: ц ц
Зачыніць версію для слабых на зрок

Узнагароды да прафесійнага свята

21 чэрвеня 2020 года ў Рэспубліцы Беларусь адзначаўся Дзень медычных працаўнікоў – усіх тых, хто прысвяціў сваё жыццё служэнню здароўю чалавека. Прафесія гэта цяжкая і шляхетная, патрабуе вялікай аддачы сіл, сталай творчай ініцыятывы, высокага прафесіяналізму. 

Напярэдадні свята генеральны дырэктар Гродзенскага РУП «Фармацыя» Сяргей Уладзіміравіч Літош павіншаваў калегаў са святам з пажаданнямі моцнага здароўя, паспяховых распачынанняў, радасці, натхнення і дабрабыту.

За прафесіяналізм і высокую якасць працы адмыслоўцам прадпрыемства былі ўручаны заслужаныя ўзнагароды.

Знак «Выдатнік аховы здароўя Рэспублікі Беларусь»:

  • Ляпешка Марына Лявонцьеўна – намеснік генеральнага дырэктара – начальнік аддзела лекавага забеспячэння і конкурсных закупаў;
  • Тарасевіч Ала Леанідаўна – кіраўнік аптэчнага склада Гродзенскага РУП «Фармацыя»;
  • Ус Дзіна Аляксандраўна – фармацэўт-рэцэптар цэнтральнай раённай аптэкі № 59 Івейскага раёна;
  • Круглая Ганна Станіславаўна – кіраўнік (фармацэўт) аптэкай № 128 п. Першамайскі ад цэнтральнай раённай аптэкі №146 Лідскага раёна;

Ганаровая грамата Міністэрства аховы здароўя Рэспублікі Беларусь:

  • Ставер Алена Яўгенаўна – кіраўнік аптэкі № 185 г. Ашмяны ад цэнтральнай раённай аптэкі № 90 Ашмянскага раёна;
  • Кулікова Наталля Аляксандраўна – адмысловец-правізар аддзела лекавага забеспячэння і конкурсных закупаў;
  • Буйко Галіна Мечыславаўна – фармацэўт цэнтральнай раённай аптэкі № 136 Ваўкавыскага раёна;
  • Целеш Здзіслава Іосіфаўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі № 119 г. Гродна;
  • Юрэвіч Ганна Станіславаўна – кіраўнік (фармацэўт) аддзелам рэалізацыі і гатавання лекавых сродкаў ад цэнтральнай раённай аптэкі № 6 Шчучынскага раёна;

Падзяка Міністэрства аховы здароўя Рэспублікі Беларусь, у памеры дзесяці базавых велічынь:

  • Барэль Тамара Мікалаеўна – кіраўнік (фармацэўт) 2 аддзелам аптэчнага склада;
  • Гайбовіч Алена Тадэвушаўна – намеснік кіраўніка цэнтральнай раённай аптэкі № 99 Смаргонскага раёна;

Ганаровая грамата рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Кіруючая кампанія холдынга «Белфармпрам»:

  • Рубіс Таццяна Мікалаеўна – кіраўнік аддзела рэалізацыі і маркетынгу аптэчнага склада;
  • Судак Ірына Станіславаўна – фармацэўт-рэцэптар цэнтральнай раённай аптэкі № 6 Шчучынскага раёна;
  • Здановіч Ірына Вінцэнтаўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі № 161 г. Ліда ад цэнтральнай раённай аптэкі № 146 Лідскага раёна;

Ганаровая грамата РУП «БЕЛФАРМАЦЫЯ»:

  • Вішнеўская Святлана Леанідаўна – правізар цэнтральнай раённай аптэкі № 9 Зэльвенскага раёна;
  • Драгун Валянціна Іванаўна – намеснік кіраўніка аптэкі № 134 г. Гродна;
  • Карпава Наталля Мікалаеўна – кіраўнік аптэкі № 119 г. Гродна;
  • Танана Вацлава Багданаўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі № 166 г. Ліда ад цэнтральнай раённай аптэкі №146 Лідскага раёна;
  • Міхайлоўская Ірына Мікалаеўна – кіраўнік аптэкі № 158 г. Гродна;

Ганаровая грамата Гродзенскага абласнога выканаўчага камітэта:

  • Шутава Вольга Аляксандраўна – намеснік кіраўніка цэнтральнай раённай аптэкі № 11 Свіслацкага раёна;

Падзяка старшыні Гродзенскага абласнога выканаўчага камітэта:

  • Гірэйка Валянціна Васільеўна – кіраўнік (фармацэўт) аптэкай № 70 д. М. Жухавічы ад цэнтральнай раённай аптэкі № 65 Карэліцкага раёна;

Ганаровая грамата Гродзенскага абласнога Савета дэпутатаў:

  • Галавачова Вольга Мікалаеўна – кіраўнік (фармацэўт) аптэкай № 45 г. Смаргонь ад цэнтральнай раённай аптэкі № 99 Смаргонскага раёна

Грамата Гродзенскага абласнога Савета дэпутатаў:

  • Лукашэвіч Наталля Станіславаўна – кіраўнік (фармацэўт) аптэкай № 140 г.п. Рось ад цэнтральнай раённай аптэкі № 136 Ваўкавыскага раёна

Падзячны ліст старшыні Гродзенскага абласнога Савета дэпутатаў:

  • Шагун Святлана Сцяпанаўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі № 67 г.п. Любча ад цэнтральнай раённай аптэкі № 60 Наваградскага раёна

Ганаровая грамата Гродзенскага гарадскога выканаўчага камітэта:

  • Грыгаровіч Наталля Мікалаеўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі №131 г.Гродна;
  • Казакевіч Тамара Лявонцьеўна – бухгалтар групы па ўліку асноўных сродкаў і матэрыялаў аддзела арганізацыі бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці;

Падзячны ліст Гродзенскага гарадскога выканаўчага камітэта:

  • Ефімовіч Сяргей Сяргеевіч – вядучы адміністратар сістэмны аддзела інфармацыйных тэхналогій;

Ганаровая грамата Гродзенскага раённага выканаўчага камітэта:

  • Сайгачова Галіна Збігнеўна – намеснік кіраўніка 5-га аддзела аптэчнага склада

Грамата Гродзенскага раённага выканаўчага камітэта:

  • Пачук Марыя Іванаўна – камплектоўніка тавараў 3-га аддзела аптэчнага склада

Ганаровая грамата Гродзенскага гарадскога Савета дэпутатаў:

  • Гулеўская Надзея Віктараўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі №189 г.Гродна ад аптэкі №153 г.Гродна

Падзячны ліст Гродзенскага гарадскога Савета дэпутатаў:

  • Скальская Кацярына Іванаўна – правізар-рэцэптар аптэкі №250 г.Гродна

Ганаровая грамата Скідзельскага гарадскога Савета дэпутатаў і выканаўчага камітэта:

  • Кізер Зінаіда Сяргееўна – укладнік-пакавальнік аптэкі №8 г.Скідзель

Ганаровая грамата адміністрацыі Ленінскага раёна г.Гродна:

  • Кірычонак Наталля Мікалаеўна – адмысловец па кадрах аддзела кадраў;

Падзячны ліст часткі адміністрацыі Ленінскага раёна г.Гродна:

  • Арабок Ларыса Міхайлаўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі №1 г.Гродна;

Ганаровая грамата адміністрацыі Кастрычніцкага раёна г.Гродна:

  • Карпач Іна Мікалаеўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі №114 г.Гродна;

Падзячны ліст часткі адміністрацыі Кастрычніцкага раёна г.Гродна:

  • Капітонава Аксана Віктараўна – кіраўнік аптэкі №199 г.Горадня (ад аптэкі №159 г.Гродна);

Ганаровая грамата Гродзенскага РУП «Фармацыя»:

  • Ушарук Таццяна Сяргееўна – кіраўнік прыёмна-экспедыцыйнага аддзела аптэчнага склада;
  • Карэцкая Сабіна Іосіфаўна – прыбіральнік вытворчых памяшканняў аптэкі №1 г.Гродна;
  • Падзялінская Таццяна Уладзіміраўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі №3 г.Гродна;
  • Кедук Аксана Эдуардаўна – кіраўнік аптэкі №221 г.Горадня (ад аптэкі №134 г.Гродна); 
  • Грабавікова Валерыя Юр'еўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі №200 г.Гродна (ад аптэкі №135 г.Гродна);
  • Давыдзік Алена Анатолеўна – кіраўнік аптэкі №262 г.Гродна (ад аптэкі №147 г.Гродна);
  • Булко Алена Аляксандраўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі №250 г.Гродна;
  • Марчанкава Вольга Іванаўна – кіраўнік (фармацэўт) аптэкай №210 г.Масты (ад ЦРА №10 Мастоўскага раёна);
  • Сушко Ірына Уладзіміраўна – кіраўнік (фармацэўт) аптэкай №107 аг.Ханявічы (ад ЦРА №11 Свіслацкага раёна);
  • Галавачоў Аляксей Уладзіміравіч – правізар-рэцэптар аптэкі №25 аг.Беняконі (ад ЦРА №16 Воранаўскага раёна);
  • Лашко Антаніна Іванаўна – кіраўнік аптэкі №127 аг.Гезгалы (ад ЦРА №55 Дзятлаўскага раёна);
  • Сяліцкая Алена Здзіславаўна – кіраўнік (фармацэўт) аптэкай №156 г.Іўе (ад ЦРА №59 Івейскага раёна);
  • Герасімовіч Ніна Аляксандраўна – прыбіральнік вытворчых памяшканняў ЦРА №60 Наваградскага раёна;
  • Каўбаска Святлана Фёдараўна – бухгалтар ЦРА №61 Слонімскага раёна;
  • Баброўніцкая Таіса Эдуардаўна – кіраўнік (фармацэўт) аптэкай №93 аг.Жупраны (ад ЦРА №90 Ашмянскага раёна);
  • Салаўёў Аляксандр Сяргеевіч – кіраўнік аптэкі №212 г.Астравец (ад ЦРА №95 Астравецкага раёна);
  • Ізімава Ганна Антонаўна – кіраўнік аптэкі №45 г.Смаргонь (ад ЦРА №99 Смаргонскага раёна);
  • Раманчук Таццяна Валер'еўна – кіраўнік аптэкі №5 г.Ваўкавыск (ад ЦРА №136 Ваўкавыскага раёна);
  • Шостак Святлана Іванаўна – укладнік-пакавальнік аптэкі №166 г.Ліда (ад ЦРА №146 Лідскага раёна).

Падзяка Гродзенскага РУП «Фармацыя»:

  • Кудраўцаў Андрэй Алегавіч – інжынер па рамонце інжынернай групы па рамонце будынкаў аддзела па тэхнічнай эксплуатацыі і рамонтна-будаўнічых працах;
  • Тоўсцік Таццяна Тадэвушаўна – інспектар-правізар арганізацыйна-фармацэўтычнага аддзела;
  • Цярэшка Іван Генадзевіч – грузчык 2 аддзелы аптэчнага склада;
  • Хітрык Алена Міхайлаўна – правізар-рэцэптар аптэкі №114 г.Гродна;
  • Самасюк Ганна Мікалаеўна – правізар-рэцэптар аптэкі №135 г.Гродна;
  • Савасцьян Алеся Сяргееўна – кіраўнік аптэкі №85 г.Гродна (ад аптэкі №147 г.Гродна);
  • Кароткая Таццяна Пятроўна – фармацэўт-рэцэптар аптэкі №153 г.Гродна;
  • Зайцава Тамара Антонаўна – прыбіральнік вытворчых памяшканняў аптэкі №199 г.Гродна (ад аптэкі №159 г.Гродна);
  • Лойка Святлана Пятроўна – бухгалтар аптэкі №223 г.Гродна;
  • Нашчынец Жанна Мікалаеўна – мыйшчык посуду і ампул ЦРА №6 Шчучынскага раёна;
  • Альшэўская Аксана Аляксандраўна – правізар-рэцэптар ЦРА №7 Бераставіцкага раёна;
  • Сірата Ірына Мікалаеўна – правізар-рэцэптар аптэкі №227 г.Слонім (ад ЦРА №61 Слонімскага раёна);
  • Запаснік Кацярына Юр'еўна – загаднік аптэкі №111 г.п.Карэлічы (ад ЦРА №65 Карэліцкага раёна);
  • Лакцевіч Віктар Віктаравіч – кіроўца аўтамабіля ЦРА №146 Лідскага раёна.

Абярыце некалькі лекавых сродкаў і мы дапаможам знайсці іх у адной аптэцы

Пошук выбраных лекавых сродкаў у адной аптэцы

Усіх выбраных лекаў няма ў адной аптэцы. Паменшыце колькасць прэпаратаў і мы прапануем прыдатныя аптэкі

Шаноўныя карыстальнікі! Звесткі пра наяўнасць лекаў у аптэках абнаўляюцца 1 раз на гадзіну і носяць выключна інфармацыйны характар, не з'яўляюцца вычэрпнымі і не з'яўляюцца гарантыяй наяўнасці лекаў пры наведванні аптэкі. Абавязкова ўдакладняйце наяўнасць і цану званком у аптэку. Карыстальніцкае пагадненне і правілы рэзервавання.

Шаноўныя карыстальнікі! Звесткі пра наяўнасць лекаў у аптэках абнаўляюцца 1 раз на гадзіну і носяць выключна інфармацыйны характар, не з'яўляюцца вычэрпнымі і не з'яўляюцца гарантыяй наяўнасці лекаў пры наведванні аптэкі. Абавязкова ўдакладняйце наяўнасць і цану званком у аптэку. Карыстальніцкае пагадненне і правілы рэзервавання.